Търсене в 8 000 продукта
Количка - 0,00 лв.

Нямате продукти в количката.

Към предишната страница

Модул Supermicro AOC-E10GSFPSR OPTI MOD 10G

Код R56.886

Дайте първото ревю за този продукт

Цена с ДДС
300,00 лв.
Код R56.886

Наличност На склад

Кратко описание

SMC SFP+ 10Gbps Ethernet Optics Trancseiver Module, Short Distance up to 300m on 2000 MHZ-km MMF, 1.25 Gb/s or 9.95 to 10.3 Gb/s, 850nm, Duplex LC connector
ИЛИ

Характеристики

Part # E10GSFPSR
  E10GSFPSR

Write Your Own Review

Напишете ревю за: Модул Supermicro AOC-E10GSFPSR OPTI MOD 10G

Тагове

Използвайте празно място за разделяне на тагове. Използвайте единични кавички (') за фрази.

Суич REPOTEC SWITCH RP-1708FC 8P 100MB+1...
виж още
Суич ASUS SWITCH GX1005B 10/100 5PORT...
виж още
Рутер HP MSR920 Router...
виж още
Рутер HP MSR900 2-port FE WAN / 4 -port...
виж още
Мрежови адаптер HP FC1242SR 4Gb PCIe DC...
виж още
Суич Cisco MDS9000 4 Gb FC SFP Short Wave...
виж още